Začínala v trinástich a okolie sa jej posmievalo za beauty videá, ktoré natáčala za dverami svojej detskej izby. Dnes patrí k najlepšie zarábajúcim YouTuberom na Slovensku a jej kariéra rastie enormnou rýchlosťou. Moma v súčasnosti zabáva celý internet a okrem toho radí mladým dievčatám, pre ktoré je veľkým vzorom, s líčením. Svojim najnovším postom len potvrdzuje, že v kozmetike sa vyzná a sama je krásna aj bez make-upu.

Len pred pár dňami sa zaľúbenci Moma a Peter „Expl0ited“ Altof ukázali na košickej akcii „Farbám Neujdeš“ na podporu projektu Liga proti rakovine. O oboch sa vie, že pomáhajú tým, čo to najviac potrebujú. Známa vlogerka sa z druhého najväčšieho mesta Slovenska fanúšikom pochválila špeciálnou fotografiou bez maľovátok.

Bez štipky kozmetiky vyzerá skutočne úchvatne a fanúšikovia odkazujú, aby sa toľko nemaľovala, veď je od prírody dokonale krásna. O svoju tvár sa poctivo stará, ale za jej spokojný výraz môže určite aj šťastie v láske po boku YouTubera Expl0iteda. Moma sa vyznačuje udávaním trendov v líčení ale aj obliekaní, no kde nechala na najnovšej fotke podprsenku? :-D

S make-upom

Bez make-upu

Moma zverejnila fotografiu bez make-upu

Zdroj: Instagram