Sestry Nízlové zaplavili posledné dni všetky popredné médiá. Dôvodom je ukončenie ich spoločnej kariéry či tehotenstvo kontroverznej Daniely. Jedna zo sestier sa dokonca najnovšie priznala k hrozivej nehode z minulosti, po ktorej jej zostali doživotné následky!

Zrejme každý pozná krásne dvojičky, sestry Nízlové. Daniela a Veronika sa však už ako nekompromisné duo na pódiách neobjavia. Po tom, čo Daniela potvrdila očakávanie svojho prvého bábätka, prišiel totiž i šok v podobe rozpadu ich malej rodinnej “skupiny”.

Twiins

Veronika sa však netají tým, že napriek ukončeniu kariéry jej sestry, v rozbehnutej hudobnej brandži pokračovať plánuje. Najnovšie dokonca o sebe prezradila niečo, čo jej fanúšikovia ani len netušili. V minulosti sa jej totiž stala desivá nehoda, pri ktorej prišla o vlastné ucho.

Už je to 30 rokov, čo mi pes doslova zjedol ucho, ale som rada, že sa ho podarilo zachrániť a vôbec nejaké mám, aj keď je celé prišité. Nehovoriac, že vo vlasoch mám samé jazvy od zubov,” Veronika spomínala na zlý zážitok z detstva, pričom neváhala priložiť aj fotografiu jej prioperovaného ucha.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/VeronikaTwiins, Twiinsmusic