Ako sa hovorí, človek mieni, život mení. V niektorých prípadoch dokonca tak, že sa nestíhame čudovať. Se*y účastníčka Love Island si myslela, že po vypadnutí z vily bude rozvíjať vzťah so súťažiacim Nathanom, s ktorým tvorili vo vile silný pár. Tess Lojkáskovú však osud privial k úplne inému mužovi.

,,Ten človek, ktorého som poznala vo vile, bol pre mňa neuveriteľný. Vedomý, citlivý, pozorný, zábavný, bol to skvelý človek, do ktorého som sa tam zaľúbila. Ale ten človek, ktorého som videla včera, to nebol. Vôbec som ho nepoznávala, stála som tam oproti niekomu úplne inému, kto sa mi nechcel ani pozrieť do očí, nechcel so mnou hovoriť a riešiť to. Prišlo mi to také slabošské, detinské,“ prezradila Tess po tom, čo sa s Nathanom stretli prvýkrát v realite.

Krátko nato sa zdá, že zlomené srdce je vyliečené! Webu TV Markíza totiž neušlo, že príťažlivá tanečnica a modelka randí s novým objavom. Pre fanúšikov Love Islandu, ktorých zaujímajú všetky pikošky ohľadom šou, ale nejde o úplne neznámu osobu. Meno Tessinej známosti sa ešte donedávna spájalo s ďalšou kráskou obývajúcou vilu na Kanárskych ostrovoch – Gabrielou Gašpárovou.

Gabika sa mala do pikantného programu prihlásiť ako zadaná, pričom pár tvorila s istým Vlastom. ,,Budúcnosť sme plánovali až do poslednej minúty, kým jej v Španielsku zobrali telefón pred odchodom do vily,“ uviedol pred časom pre Markíza.sk Gabčin bývalý, ktorému sa vraj brunetka po návrate domov ani nepozdravila. Iba sa zbalila a odišla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Neznámy muž však už za influencerkou nesmúti – radosť mal nájsť práve v náručí Tess, s ktorou spoločne privítali na horách nový rok 2022. Potetovaný fešák sa dokonca na Instagrame pochválil horúcim záberom, na ktorom na ňom kráska leží takmer nahá.

FOTO Vlastu s Tess si môžete pozrieť — TU —-

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/tess.lojkaskova, vlastiiik