Sympatická kráska Laura Petersen, ktorú poznáte aj vďaka jej účinkovaniu v seriáloch Naši a Nový život, sa začiatkom augusta minulého roku podelila o sladké tajomstvo, a to, že pod srdcom nosí dieťatko. 

Mladá herečka tvorí pár s istým Marekom, ktorý si pred ňu v období očakávania bábätka pokľakol. V decembri tak sympatická dvojica oznámila zásnuby. Dnes sú už zo snúbencov novopečení rodičia.

laura petersen

,,Ako ste si všimli, dlhšie som sa neozývala. Toto je ten najkrajší dôvod prečo. Tieto dni sú najúžasnejšie a zároveň najnáročnejšie, aké som kedy zažila. Som šťastná, že je naša rodinka celá a že sme všetci pokope, zároveň som nevedela, že vo mne existuje taký veľký strach o to robiť všetko správne. Už ma tu budete vidieť teraz častejšie, avšak verím, že pochopíte, keď sa raz za čas vytratím a budem sa venovať len nám,“ napísala Laura k fotke bábätka, ktorého tvár zatiaľ neukázala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Čerstvá mamička taktiež prezradila aj meno malého uzlíka šťastia – rodičia sa rozhodli pre Matteo Marek. K synčekovi srdečne gratulujeme!

Foto/Zdroj: Instagram/lolpete.rs, joj.sk