Rok 2017 je vskutku veľmi plodný, čo sa týka celebritných tehotenstiev. Do skupiny šťastných tehuliek sa tentokrát môže zaradiť aj známa anglická speváčka, ktorú celý svet pozná vďaka pôsobeniu v úspešnej skupine Sugababes. Bývalá členka už nefungujúceho hudobného tria sa s radostnou správou pochválila prostredníctvom sociálnych sietí.

Heidi Range sa zviditeľnila vďaka pôsobeniu v anglickej skupine Sugababes, keď v roku 2001 nahradila pôvodnú ryšavku Siobhán Donaghy. Rodáčka z Liverpoolu bola súčasťou úspešného tria do roku 2011, kedy kapelu nadobro opustili aj zvyšné dve zakladajúce členky a boli nahradené novými. V súčasnej dobe však táto úspešná a vskutku veľmi obľúbená kapela už nie je činná, nakoľko sa rozpadla.

Sympatická blondínka sa momentálne venuje práci v divadle, no čoskoro ju bude musieť preložiť “na druhú koľaj”. Heidi a jej manžel Alex Partakis totiž očakávajú svoj prvý prírastok a samotná umelkyňa túto veľkú novinku oznámila na Instagrame aj Twitteri, kde zverejnila úplne prvú snímku, na ktorej možno vidieť aj jej pomaly rastúce bruško. Heidi zároveň prezradila, že do ich rodiny priletí bocian v januári 2018.

Sugababes- Too Lost In You

Sugababes-Ugly

Sugababes- Round Round

Zdroj/Foto: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.