Janka Kováčiková, krásna speváčka kapely PAPAJAM, odhodila zábrany a pre mužský portál ManMagazin.sk nafotila set šteklivých fotografií. A že sa je na čo pozerať!

Pri názve kapely PAPAJAM vám zaiste napadnú skladby úspešného slovenského zoskupenia, zameraného na aktuálnu tanečnú hudbu. Jeho tvárou je krásna 28-ročná speváčka Janka Kováčiková, ktorá odhodila zábrany a pre portál ManMagazin.sk nafotila sériu jemne erotických fotografií.

Odvážne fotografie krásnej speváčky Janky Kováčikovej môžete vidieť na Manmagazin.sk >>> TU

Skupina, ktorá sa na Slovensku preslávila prerábkou skladby ,,Keď ťa nechá dievča“, iba pred pár dňami zverejnila svoj nový singel „Unfulfilled Love“, ktorého videoklip sa nakrúcal v slnečnom Španielsku. „Je to krásna skladba o láske, no niekedy si to život zariadi podľa seba. Aj o tom je naša novinka, o nenaplnenej láske. Dúfame, že sa vám skladba bude páčiť. Je to niečo nové z našej dielne, no veríme, že si v skladbe nájde každý to svoje,“ uviedla Janka Kováčiková.

Slovenská kapela však neboduje iba doma, ale darí sa jej aj v zahraničí. S letným singlom ,,BOOM BOOM“ sa kapele podarilo excelovať najmä v Nemecku, kde je skladba nasadená aj na MTV Germany, VIVA TV a v Poľsku sa ocitla na prvom mieste v hudobnom rebríčku TOP 50!

Odvážne fotografie krásnej speváčky Janky Kováčikovej môžete vidieť na Manmagazin.sk >>> TU

Video: YouTube