V slovenskom šoubiznise sa to vlastnými kolekciami oblečenia len tak hemží. Už ju má Dara Rolins, Monika Bagárová, duo TWiiNS, ale aj farmárka Jana Hrmová. Je to ako s parfémami- keď začne jedna celebrita, ostatné sa opičia po nej. Najnovší prírastok v oblasti módy je od speváčky Dáši Šarközyovej, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Mamba Dasha. Čo si pre vás vlastne pripravila?

Nielen Victoria Beckham, Gwen Stefani či Beyonce majú svoje vlastné kolekcie oblečenia, ale za hviezdami svetového šoubiznisu nezaostávajú ani tie slovenské. Po Dare či Twinskách prichádza medzi fashion elitu i krásna speváčka Mamba, ktorú si môžete pamätať najmä zo speváckych súťaží Superstar, X-faktor či z rlznych muzikálov. Dáša sa aktívne venuje spevu, jej pieseň ,,Hľadám“ či ,,Goodbye Boy“ zožala veľký úspech. Okrem toho vystupovala aj v divadelnom predstavení ,,Atlantída“ pod taktovkou Jána Ďurovčíka či v rôznych slovenských muzikáloch.

Mamba je známa tým, že si potrpí na svoj vzhľad a jej fanúšikom sa neraz páčil outfit, v ktorom bola nahodená. Preto sa rozhodla, že vytvorí vlastný e-shop a kolekciu oblečenia, aby sa viac priblížila k svojim fanúšikom. Niektoré kúsky naozaj stoja za to! :-)

 

 

 

 

 

Foto: Instagram