A už to má za sebou! Krásna slovenská herečka, ktorá sa preslávila rolou Viky v jojkárskom seriáli Pravá tvár, je už od včera novopečenou mamičkou. Veľkú novinu prezradila na Instagrame, kde pridala i záber svojho miminka.

Monika Horváthová sa netajila tým, že počas tehotenstva pribrala 20 kíl. Na kráse jej to však určite neubralo, pretože stále vyzerala fantasticky. Hviezda seriálu Pravá tvár sa však včera s veľkým bruškom rozlúčila, keď na svet priviedla svoje prvé dieťa, konkrétne dievčatko.

Monika Horváthová

Otcom malej princeznej je herečkin priateľ a zároveň kolega Matej Marušin, pričom podľa záberu, ktorý zverejnila Monika na svojom Instagrame, vyzerá ich bábika naozaj na zjedenie. Mladej rodinke gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

Monika Horváthová

Monika Horváthová

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)