Láska je nevyspytateľná. Aj keď si myslíme, že sme konečne našli toho pravého, ľahko sa môže stať, že časom zistíme, ako veľmi sme sa mýlili. S niektorými sa dokonca osud pohral tak, že v živote zakopli viackrát. I známa slovenská herečka aktuálne čelí situácii, kedy prechádza už druhým rozvodom. V hre sú navyše tri deti.

Krásna Vlastina Svátková prechádza už druhý raz ťažším životným obdobím, aj keď sama tvrdí, že sa svojím rozchodom vlastne netrápi. Slovenka, ktorá si oboch bývalých partnerov vzala po niekoľkomesačnej známosti, sa tak opäť presvedčila o tom, že intenzívna láska, spájajúca sa so začiatkom vzťahu, nemusí trvať večne.

,,Nie je to také čiernobiele. Vždy sa stretnú dve osobnosti a buď sa im spolu žije dobre a hodia sa k sebe alebo sa k sebe nehodia. A aj keď sa k sebe nehodia, ten jeden sa snaží nájsť cestu, aby to fungovalo. Ten druhý, pokiaľ nechce, neprinútite ho. To bol náš prípad,” portálu Expres.cz sa zverila hviezda seriálu Kukučka, ktorá by vraj spravila nemožné, len aby udržala rodinu pohromade, dodávajúc, že niekedy to nemusí byť správne.

Vlastina prezradila, že producent Jíři Kounický bol ten, ktorý sa rozhodol dať za ich vzťahom bodku. Aktuálne tak trojnásobná mamička, vychovávajúca dvoch synov z predchádzajúceho manželstva a jedného s Jířim, rieši nové bývanie. ,,Už viem, kam pôjdem, ale neprezradím to. Chcem mať pokoj, schovať sa pred verejnosťou, chodiť do lesa nenamaľovaná v teplákoch s deťmi. Užiť si to, že nikoho nezaujímam,” uviedla trojnásobná mamička, žijúca v Prahe, hľadiac na svoj rozchod z lepšieho uhla pohľadu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

.