Karina Fečková

Na prestížnej súťaži krásy Queen Beauty Universe v španielskej Malage sa slovenská zástupkyňa Karina Fečková rozhodne nestratila a získala titul “2 nd RUNNER UP”!

Slovenská modelka Karina Fečková sa v auguste tohto roku stala víťazkou druhého ročníka súťaže Queen Beauty Universe Slovakia, ktorá sa konala na zámockom hoteli The Grand Vígľaš. Karinu vybrala za víťazku odborná porota na čele s Katarínou Ficelovou. O mesiac neskôr už sympatická Martinčanka reprezentovala Slovensko na medzinárodnej súťaži Queen Beauty Universe v španielskej Malage a získala tam titul “2 nd RUNNER UP”.

Karina Fečková

Počas príprav na finálový večer absolvovali finalistky niekoľko oficiálnych fotení, natáčanie reklamných spotov, ale nezabudli ani na pomoc iným a nafotili kalendár pre charitu, ktorá podporuje choré detičky. Výťažok z predaja kalendára poputuje práve na konto spomínanej charity. Okrem povinností si však dievčatá aj trošku oddýchli a spoznali Španielsko. Absolvovali zaujímavú turistickú prehliadku po krásnych uličkách Benalmadeny spojenú so stretnutím so starostom, vychádzku po okolí Malagy, exkurziu v parku Parque De La Paloma či návštevu zámku Bil Bil, kde mali možnosť ísť aj na pláž. 

Karina Fečková

Počas finálového večera mala Karina Fečková na sebe šaty od módnej návrhárky Valery Dubay, večerné šaty zo salónu EvaMária a piešťanský národný kroj. Po zisku titulu “2 nd RUNNER UP” bola Karina podľa vlastných slov milo prekvapená, že z toľkých krásnych dievčat získala práve ona titul pre svoju krajinu. ,,Som šťastná, že mi súťaž priniesla veľa nových skúseností, zážitkov, pracovných ponúk a úžasných ľudí do môjho života, ale život ide ďalej,” zhodnotila svoj úspech s odstupom niekoľkých dní. Na otázku, aké sú jej najbližšie plány po zisku tohto prestížneho ocenenia, sa Karina exkluzívne pre SlovakWoman vyjadrila: ,,Momentálne si ešte nechávam čas na premyslenie a neplánujem si, čo bude ďalej. A keďže mi súťaž priniesla veľa nových pracovných ponúk, je ťažké sa rozhodnúť pre tú správnu možnosť.”

Karina Fečková Karina Fečková Karina Fečková

Zdroj: BLACK&WHITE Productions | Foto: Instagram, Reina Belleza Universo

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)