Na Slovensku máme viacero talentov, o ktorých sa nehovorí toľko, akoby si zaslúžili. Jednou z nich je rozhodne aj mladá huslistka Victoria Linnen, aktuálne svojou hudbou tešiaca turistov v chorvátskom Zadare. Práve tam plavovláska zažila úžasný moment, aký sa len tak nevidí.

Nadaná huslistka, pochádzajúca zo Sabinova, sa rozhodla ukázať svoj talent i v uliciach chorvátskeho Zadaru. V jeden moment, kedy Victoria Linnen hrala chytľavú skladbu Mamma Mia od skupiny Abba, sa ale zrazu stalo niečo fantastické – objavili sa pri nej “gumení chlapci”, ktorí to medzi ľuďmi poriadne roztočili.

,,Vždy prosím, keď idem hrať, nech príde situácia plná krásnej energie a nech v ľuďoch zanechá peknú spomienku… kto verí v zázraky, tomu sa dejú…,” nadšená východniarka zanechala na svojom Facebooku pri videu, z ktorého sála nekonečná emócia. Pri spoločnom pouličnom vystúpení to ale neskončilo – kráska s dvojicou tanečníkov Hot Potatos z Nemecka nadviazala ihneď ďalšiu spoluprácu!

,,Chalani prišli náhodne a následne po označení ma na ich Instagrame som ich hneď kontaktovala a dohodli sme si další deň spoluprácu. A keďže môj priateľ robí hudobné videoklipy, tak mal techniku so sebou a hneď sme to tam natočili,” prezradila nám Victoria, ktorá má za sebou zážitok doslova ako z filmu! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Victoria Linnen