To, že na Slovensku sa rodia najkrajšie dievčatá, je už známe pravdepodobne po celom svete. A fakt, že krása nerovná sa hlúposť a neschopnosť, ale niekedy práve naopak, cieľavedomosť, šikovnosť a šarm, dokazuje jedna z ďalších očarujúcich dievčat, dá sa povedať UŽ slovenského šoubiznisu.

Okrem toho, že krásna Janka Slačková (21), pôvodom z Banskej Bystrice, pracuje popri vysokej škole (UK Bratislava – žurnalistika) v TV Markíza, profesionálne tancuje a príležitostne predvádza na módnych prehliadkach, má za sebou neuveriteľné úspechy, o ktorých môže každá ženská duša iba potajomky snívať. Modelka, ktorá sa v roku 2014 dostala do finále súťaže Miss, momentálne pôsobí v agentúre Exit Model Management a jej vášňou je cestovanie. Len za posledný rok navštívila Peru (Machu Picchu), Floridu, Bahamy a Miami. Momentálne pracovne oddychuje na Kube. :)

Kuba

Jej obrovskou vášňou je tanec, ktorému sa venuje už od šiestich rokov. Okrem iného ste ju mohli zaregistrovať aj v šou “Tvoja tvár znie povedome”, kde sa predstavila ako jedna zo slovenských špičkových tanečníc. To, že patrí k slovenským TOP tanečníkom dokazuje aj jej výnimočná skúsenosť – do svojho videoklipu ju oslovila produkcia lámača ženských sŕdc, speváka Rickyho Martina! Videoklip sa natáčal vo vysnívanom Miami, v ktorom nebola iba radovou “babenkou”, ale jednou z hlavných tanečníc hneď po boku tohto se*y umelca. Janka očarila celý tím.

Videoklip Rickyho Martina, v ktorom Jana účinkuje

Počas svojich tanečných vystúpení v zahraničí si misska so svojimi kolegyňami zo skupiny zatancovala aj po boku neskutočnej JLO. Šťastné to dievča!

Teleráno

Machu Picchu

Fashion show Bratislava v Clarissine Church

Počas nakrúcania klipu s Rickym Martinom

Tvoja tvár znie povedome

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: Instagram