Nicole Scherzinger sa na Instagrame pochválila spoločnou fotkou so svojou maminou. Musíme uznať, že už je nám konečne jasné, po kom slávna speváčka tak dobre vyzerá! :) 

Nicole Scherzinger sa preslávila ako hlavná speváčka dievčenskej skupiny Pussycat Dolls, ale po nezhodách v kapele sa vydala na sólovú dráhu. V nej sa jej darí zatiaľ veľmi dobre a patrí medzi tie najobľúbenejšie a najpopulárnejšie speváčky sveta. Nicole najnovšie zamierila na pár dní do Talianska, kde trávi čas so svojou mamou. Taktiež sa stihla odfotiť spolu s ňou a známym talianskym tenoristom Andreom Bocellim a cennou fotkou sa pochválila aj na Instagrame. Pri pohľade na jej maminu je nám hneď jasné, po kom Nicole tak dobre vyzerá. :)

Nicole Scherzinger – Run

Foto: Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)