Od čias, kedy bola popová speváčka Miley Cyrus známa ako bruneta s dlhými vlasmi či ako blondína Hannah Montana, už ubehol nejaký ten rôčik. Momentálne ju všetci poznáme ako krátkovlasú a extravagntnú Miley, ktorá sa prezentuje viac svojími škandálikmi a nahotou, než hudbou. Zdá sa však, že v Miley sa niečo zlomilo a vracia sa k svojmu starému imdžu!

Už je to pár rokov, čo Miley Cyrus, vtedy mladučká bruneta s dlhými vlasmi, hviezdila v seriáli a neskôr vo filme Hannah Montana. Keď ošial s Hannah začal postupne upadať, Miley všetkým vyrazila dych. Prefarbila si vlasy na blond, dala sa ostrihať nakrátko a z imidžu roztomilej detskej hviezdy Disney Channel sa v priebehu pár mesiacov stala jednou z najkontroverznejších celebrít súčasnosti. Mnohé jej úlety už boli medializované, a tak považujeme za zbytočné vás nimi znova zaťažovať. Miley však pred časom oznámila zásnuby s Liamom Hemsworthom a zdá sa, že tento životný krok má na ňu pozitívne účinky. Dokonca sa špekuluje, že dvojcia sa už stihla aj tajne zosobášiť.

Dcéra country speváka Billyho Raya Cyrusa opäť zapúšťa dlhé vlasy a zrejme sa tak vracia k svojmu niekdajšiemu imidžu spred pár rokov. My len dúfame, že to nekončí pri vlasoch a že Miley si dá pauzu nielen s krátkymi vlasmi, ale aj od svojich škandálov a lacných nahotiniek. :)

Miley Cyrus si opäť necháva dlhé vlasy

Foto: Free4kwallpaper.com, Instagram, Wallpaper-gallery.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)