Nela Pocisková sa v júni tohto roka stala šťastnou mamičkou. Svojmu partnerovi, spevákovi a hercovi Filipovi Tůmovi, porodila synčeka Hektora. Krásna multitalentovaná umelkyňa odišla zo šoubiznisovej scény ešte pred pôrodom, aby sa poriadne pripravila na materstvo a teraz sa naplno venuje rozkošnému synčekovi. Napriek tomu, že na prerušenie materskej dovolenky zatiaľ vôbec nepomýšľa, fanúšikovia sa na ňu môžu opäť tešiť! 

Hoci je dnes z Nely Pociskovej mama na plný úväzok a svojho synčeka si naplno užíva, predsa len sa opäť objaví na pódiu. Obľúbená herečka a speváčka konkrétne vystúpi na Vianočnom koncerte Filipa Tůma a jeho hostí v Košiciach. Ten sa už tradične koná niekoľko rokov po sebe a Nela patrí medzi stálych hostí. Ani tento rok nebude po boku svojho partnera na koncerte chýbať a s Filipom si zaspieva už 21. decembra 2016!

nela-a-filip

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ďumbi
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.