Luciu Gachulincovú si mnohí spájajú najmä s reality šou Farma, kde účinkovala v roku 2017. Odvtedy sa Lula poriadne zmenila, pričom ohoruje nielen štíhlejšími krivkami, ale aj inými črtami tváre, za čím stoja najmä väčšie pery. Tie si pred pár dňami nechala rodáčka z Považskej Bystrice znovu napichať!

Reality šou Farma vnímajú mnohí ako skvelý prostriedok zviditeľnenia sa. Avšak len tým šikovnejším sa podarí byť na výslení aj po tom, ako opustia statok, čo je prípad Lucie Gachulincovej. Tá má na Instagrame silnú fanúšikovskú základňu, pre ktorú sa denne snaží byť inšpiráciou v oblasti zdravého životného štýlu či ženskej krásy.

Účastníčka Farmy 8 zažiarila na statku ako atraktívna čiernovláska. Odvtedy však prešla výraznou premenou, pod ktorú sa podpísalo pravidelné cvičenie, svetlejší odtieň vlasov, ale aj obľuba vo zväčšovaní pier. Kyselinu hyalurónovú si úspešná influencerka nechala poslednýkrát vpichnúť minulý týždeň. A hoci výsledok rozhodne nepôsobí šokujúco, prívržencom prirodzenosti sa zrejme vynovené ústa slovenskej Seleny Gomez až tak páčiť nebudú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/llnzz