Obdivovaná a stále krásna mamička šesťtýždňovej Lýdie, Lucia Sládečková, má opäť dôvod na radosť. Okrem toho, že má doma svoj najväčší poklad na svete, dostala včera úžasné prekvapenie. Neočakávane totiž obdržala zásielku z pošty, ktorú keď rozbalila, neudržala slzy dojatia!

“Toto ma dojalo k slzám a to priamo na pošte 💗. Pri čítaní listu mi búšilo srdce, stiahlo sa mi hrdlo a so slzami v očiach som letela domov.. 🎀Ja vám neskutočne ďakujem.. je úžasné, aké veľké gestá vedia ľudia robiť 💗 List je nádherný a dáme si ho do rámiku.. ako všetky, ktoré sme dostali……. 😍Nech sa vám darí.. 🍀 darček si neskutočne vážim a malinká Lýdia ich bude nosiť s najväčšou hrdosťou.. raz jej všetko porozprávam..,” poďakovala vďačná vizážistka za zlaté náušničky a dojímavý list známemu zlatníctvu.

Klenotníctvo na jej komentár odpovedalo: “Do malinkej sme sa hneď zaľúbili, je prekrásna po maminke :) malinká 👸🏼 si zaslúži len to najlepšie, prajeme veľa zdravia a šťastia , a už sa tešíme na to, keď už ich bude môcť nosiť,” ďalej poznamenalo, že náušničky boli vyrobené len jedny.

Naozaj krásne a nezištné gesto pre malú princezničku. Jedného dňa v nich určite zažiari! :)

Foto: Instagram