Katie Holmes, americká herečka a bývalá manželka Toma Cruisa, ktorú si určite pamätáte zo seriálu Dawsonov svet, pred pár dnami zverejnila na svojom Instagrame neobvyklú fotografiu. Viete, kto je na nej zobrazený?

Americká kráska, ktorá padla do oka aj lámačovi ženských sŕdc Tomovi Cruisovi, zverejnila na sociálnej sieti fotografiu svojej jedinej dcérky Suri aj napriek skutočnosti, že sa podobným aktivitám zväčša vyhýba. Svoj poklad, ktorý má vo výhradnej starostlivosti, sa vždy snažila uchrániť pred očami novinárov, nakoľko sa snaží, aby mala typické a jednoduché detstvo bez svetiel reflektorov. A predsa sa pred pár dňami na jej účte objavila súkromná fotografia malej krásky, ktorá maminke akoby z oka vypadla.

Katie k fotke pridala aj rozkošný popis: ,,Silné malé dievčatá, ktoré sa stanú silnými ženami. Naďalej bojujme, aby sme pre naše deti urobili svet lepším.”

Strong little girls that will become strong women. Let's keep fighting to make it a better world for our children❤️

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

Katie Holmes ako šesťročná: Jej podoba s dcérkou sa rozhodne nezaprie!

#tbt me at age 6 cheering on my sister's basketball team ❤️ #girlpower #family #sisters #ohio

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

 

#tbt my sister and me 💕 #girlpower #sisters #family #love #ohio

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

Foto: Instagram, shortday.in

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.