Celebrity to mávajú mnohokrát ťažké. Sláva dokáže pritiahnuť naozaj široké spektrum obdivovateľov a ani Kate Beckinsale nie je výnimkou. Jej popularita však nabrala trpkú príchuť a zrejme žiadna celebrity by si nepriala práve takého ,,fanúšika”, s akým sa stretla kráska z dnes už kultového filmu Underworld či Pearl Harbor.  

Hollywoodsku hviezdu Kate Beckinsale údajne už viac ako rok sleduje 45-ročný Terry Lee Repp, ktorý mal byť pred pár dňami zatknutý za prenasledovanie herečky. Kvôli jeho histórii stalkera z povolania, čelí závažnejším obvineniam, a preto bol obžalovaný a postavil sa priamo pred sudcu na Floride.

Policajtka spoznala Reppa ešte predtým, ako začala tlačová konferencia, na ktorej mala vystúpiť Kate Beckinsale, a bol okamžite zatknutý. Kate podala na Reppa trestné oznámenie na polícii a musela kvôli tomu odložiť aj svoje vystúpenie v Tampa Convention Centre. Policajná správa hovorí, že Terry sledoval a obťažoval Kate viac ako rok, a dokonca sa jej vyhrážal ublížením na zdraví.

Ešte v roku 2016 ju sledoval na akcii v Salt Lake City, kde sa mu podarilo dostať až priamo k nej. Dotýkal sa jej chrbta a vyhrážal sa, že ju bodne. Policajná správa ďalej hovorí, že Repp je Kate doslova posadnutý a neváhal cestovať po celej krajine, len aby mohol herečku obťažovať.

stalker Kate Beckinsale

Zdroj: ok.co.uk | Foto: hdwallpapers.in, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Anka
Anka je pisateľka telom aj dušou. Zháňa informácie a píše pre vás články hlavne z oblasti zdravia, zdravého životného štýlu a starostlivosti o seba. Jej mantra je "Prestaň rozprávať a začni niečo robiť".