Populárna slovenská influencerka prednedávnom otvorila tému zhadzovania prebytočných kíl, pričom sa zároveň pochválila vlastnou fyzickou premenou počas popôrodného obdobia. Dnes sa Silvia Kucherenko pýši parádnou postavičkou, no ani náhodou nie je jediná v rodine, ktorej sa v tejto oblasti podarilo uspieť.

Keď si sebavedomá plavovláska pred pár dňami zapózovala po boku staršej sestry Štefánie a jej dcéry Karinky, mohli nejednému fanúšikovi oči z jamôk vypadnúť. Trio očarujúcich blondínok totiž vyzerá fantasticky, pričom nemalú pozornosť púta aj najmladšia z klanu Horváthových, ktorá evidentne kráča v šľapajách milovanej mamy a tety.

Kucherenko

Karin svojím zjavom už teraz pripomína ikonickú bábiku Barbie a pestovanie dokonalého vzhľadu má proste v krvi. Ako však Silvia nečakane odhalila, sympatická dievčina bola v minulosti skôr krv a mlieko. Blondínka si vraj ale nechala poradiť od skúsenejšej tety, ktorá jej pomohla dostať hmotnosť na vytúžený stav a tým zároveň upraviť celkový imidž.

,,Pred a po tom, ako schudla 10 kíl. Moja odporúčaná metóda funguje. Riadila sa tým, čo som jej ja poradila a výsledok je TOP. A nie sú to žiadne drastické diéty, to ja neuznávam, ani žiadne výživové produkty na chudnutie,” Kucherenko nešetrila slovami chvály nielen smerom na krásnu neter, ale i na vlastné umenie správne poradiť ženám – Sisa zároveň sľubuje, že v prípade záujmu o osvedčenej chudnúcej metóde natočí aj reláciu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Karin

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko