Sympatická tvár TV JOJ Danka Čapkovičová sa už tretí mesiac teší z prvorodenej dcérky Sáry. Moderátorské kreslo tak vymenila za rodičovské povinnosti a na aktuálnych záberoch zo súkromia doslova žiari šťastím. Čerstvá mamina sa rozkošnou princeznou dokonca pochválila na sociálnej sieti.

Posledné vianočné sviatky u Čapkovičovcov boli výnimočné – presne v tomto duchu to opisuje aj známa Jojkárka, ktorej sa v polovici novembra zmenil celý život. Spolu s manželom Kamilom sa totiž stali hrdými rodičmi zdravej dcérky. Hoci bol pôrod skomplikovaný kvôli zdravotným ťažkostiam, našťastie všetko dobre dopadlo.

Dana Capkovicova

“Tento rok som si sviatky užívala v kruhu rodiny, bez mobilu a sociálnych sietí. A tak mi dovoľte aspoň takto dodatočne vám zaželať všetko len a len to najlepšie do nového roka,” začína Danka svoj emotívny prejav. 

“Hoci bol pre mňa ten s osmičkou na konci naozaj výnimočný, už teraz sa teším, čo nám vo štvorici prinesie číslo 2019. Som vďačná za úžasného manžela, zdravú nádhernú dcérku, aj za to, že ju náš Bobi okamžite prijal s najväčšou láskou. Je nádherné ich spolu sledovať,” dodáva na margo toho, že domáci miláčik aj milované bábätko si k sebe rýchlo našli cestu. Musíme uznať, že rodinke to takto mimoriadne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Dana Capkovicova

Zdroj: Facebook/DanaCapkovicova| Foto: Instagram/Tvjoj, Facebook/DanaCapkovicova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.