Dnešný deň si manželia Vrbovskí budú pamätať navždy – pred pár hodinami sa totiž stali rodičmi vytúženého prvého dieťatka. Veľkú novinu pustil do sveta ako prvý Rytmus, avšak netrvalo dlho a o svoje šťastie sa s fanúšikmi podelila aj samotná Jasmina!

Posledný týždeň boli fanúšikovia Rytmusa a Jasminy doslova vo vytržení, nakoľko všetci dobre vedeli, že ich deň D sa pomaly blíži. Najdôležitejší okamih v živote prominentnej dvojice napokon prišiel 26. júla.

Jasmina Alagic porodila

Jasmina a Rytmus sa stali rodičmi

,,Čakal som na teba celý život, v mojom podvedomí som ťa nosil každý deň,” rozcítený Patrik napísal ku krásnemu záberu, na ktorom drží v náruči čerstvo narodeného Sanela. V úprimnom vyznaní však za raperom nezaostáva ani Jasmina, tá na svojom profile zverejnila momentku dokonca krátko po pôrode.

Jasmina Alagic porodila

Som mama

,,Už počas tehotenstva ste boli úžasni „parťaci“, nemala som problém vám vždy napísať, čo cítim, stretla som sa s láskou a radosťou z nás a za to som nesmierne vďačná. Takže toto nemôžem a nechcem s vami neprecítiť: SOM MAMA!,“ informovala verejnosť hrdá novopečená mamička.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,SANEL je s nami a aké to je? Keď to budem vedieť vyjadriť slovami, určite vám o tom poviem, zatiaľ sa to nedá. Bože, ďakujeme,“ doplnila známa moderátorka, ktorá však k vetám priložila nádherný, no za to pre niektorých rozhodne kontroverzný záber. V spoločnosti najbližších sa totiž brunetka vyfotila v momente, ako svojho synčeka dojčí, pričom na publikovanie takejto snímky by asi mnoho žien odvahu nemalo. Nedá sa ale nevšimnúť, že Jasmina na fotke doslova žiari a je naozaj prekrásna!

Jasmina Alagic porodila

Celý záber dojčiacej Jasminy Alagič si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking