Medzi Slovákmi a Čechmi populárny chlapček Sanel Vrbovský, ktorého tváričku však väčšina z nich nepozná, oslávil v júli svoj prvý rôčik. Jeho mamina Jasmina Alagič už krátko po pôrode ohurovala štíhlou postavičkou – teraz ju verejnosti ukázala v celej kráse!

Ostro sledovaná rodinka Vrbovských sa už tri týždne nachádza ďaleko za hranicami svojej domoviny, kde je jej nejaký lockdown úplne ukradnutý. A keďže si za svoju dovolenkovú destináciu vybrala exotiku, nie je nič zvláštne na tom, že Patrik, Jasmina a Sanel trávia jesenné dni v plavkách.

Kde presne si to známi zaľúbenci so synčekom namierili, síce nevedno, avšak ich zábery na sociálnych sieťach jasne nasvedčujú, že im v čarovnom prostredí, kde sú obklopení slnečnými lúčmi, morom či palmami, ku šťastiu skutočne nič nechýba.

Práve všetky spomenuté aspekty možno nájsť aj na snímke, o ktorú sa mamička podelila s fanúšikmi na Instagrame. Avšak najväčšiu pozornosť na nej i tak púta samotná polonahá moderátorka. Jej postava totiž vôbec nenaznačuje, že minulý rok rodila, ba čo viac – Jasmina vyzerá ako hotová modelka!

Jasminu v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic