Nečudo, že je Angelina Jolie považovaná za jednu z najkrajších žien planéty, keďže jej korene siahajú na Slovensko. Prapradedko svetoznámej hviezdy zo strany otca Jona Voighta, ktorý sa taktiež radí k uznávaným hollywoodskym hercom, sa totiž narodil v Košiciach. Nie je tak vylúčené, že Angelina nemá spoločných predkov so svojou krásnou slovenskou kolegyňou!

Ponášať sa na Angelinu Jolie by si priala nejedna žena. Zelené oči, plné pery, nádherný úsmev či dlhé husté vlasy z nej robia neodolateľnú bytosť, ktorej krásu obdivuje celý svet. Úspešná slovenská herečka Natália Germani, ktorá nosí pod srdcom prvé dieťatko, tak pri komentároch k jednej z jej posledných fotiek môže skákať od šťastia.

Angelina Jolie

26-ročná plavovláska, známa napríklad zo seriálov Panelák, Oteckovia, Hotel či z aktuálnej filmovej novinky Amnestie, sa fanúšikom chcela ukázať s novým účesom, ktorý sa však v jej najbližšom okolí s pochopením veľmi nestretol ,,Môj nový jesenný (aj keď do istej miery nečakaný) look zanechal u nás doma nie celkom pozitívne ohlasy, ale tak čo už,” posťažovala sa Natália, ktorá si nechala ostrihať ofinku, pričom sa následne utešila, že jej vlasy o chvíľu dorastú.

Natália vo filme Amnestie

Pri pohľade na fotografiu budúcej mamičky vás však možno viac ako jej nové vlasy zaujme nesmierna podobnosť práve so spomínanou Angelinou Jolie. Rovnaký postoj zaujali i viacerí herečkini obdivovatelia, jeden z nich sa dokonca vyjadril, že je Natália omnoho krajšia než bývalá manželka Brada Pitta. ,,Angelina na teba nemá, toto je veľká nádhera,” znejú jeho slová, ktorým dávame za pravdu! A čo vy? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/nataliagermani, YouTube