Veronika Nízlová sa síce na začiatku tehotenstva s otcom dcérky Ney dohodla, že jeho identitu odhaľovať nebude, no dnes je už známe, že ide o mladého umelca Matúša Kolárovského. Rodičia rozkošného dievčatka vychádzajú priateľsky a najnovšie si dokonca so svojím slniečkom spolu zapózovali!

Polroka po narodení dcérky speváčky Vebi a herca, modela a speváka Matúša Kolárovského prišiel čas na to, aby dvojica svoju spoločnú ratolesť pokrstila. Na významnom obrade nechýbala, samozrejme, najbližšia rodina.

V Hronskom Beňadiku, odkiaľ pochádzajú dvojičky Nízlové, bábätko prijalo meno Nea Anna. Jeho krstnými rodičmi sa stala teta, Veronikina sestra Daniela, a blízky priateľ atraktívnych mamičiek Tomáš Stríž. Zo slávnostnej udalosti sa Twiinsky na Instagrame podelili aj o niekoľko záberov – fanúšikov však určite najviac prekvapil ten, na ktorom sa Veronika usmieva po boku Matúša držiaceho v náručí ich princezničku.

Pozornému očku neujdú ani luxusné zlaté topánočky, do ktorých mamina obula hlavnú hviezdu. Nielenže ladia s tými Veronikinými, ale vyníma sa na nich značka Dolce Gabbana. Cena za tieto mini botičky sa pohybuje v okolí 200 eur.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins, danielatwiins, twiinsmusic