Kayla Itsines je fitness trénerka, ktorá pomáha ženám po celom svete dosiahnuť postavu svojich snov. Okrem rád týkajúcich sa zdravého životného štýlu, občas pridá aj typ zo súkromia. Naposledy sa napríklad pochválila účinným krémom na pupáčiky, ktorý si môže dovoliť naozaj každý, aj keď sa používa na úplne iné partie!

Poznáte to, vaša pleť vám dá pocítiť každé nepohodlie, nedostatok spánku či nevhodné jedlo. Naozaj len málo žien sa môže pochváliť bezchybnou pokožkou, aj keď vás puberta opustila už pred niekoľkými rokmi. A tak niekedy, keď prídete domov unavené, na vašej pleti svietia škaredé červené fľaky alebo vyrážky. Viete však, čo na ne zaberá a nebude vás to stáť ani veľa peňazí? Krém, ktorý mamičky bežne používajú na detské zadočky, ktoré trpia plienkovou dermatitídou. Ide o bežné ochorenie, ktoré sa vyskytuje u bábätiek v oblasti plienok ako začervenané miesta. Okrem toho mmôžete tento krém použiť aj na pleťové nedokonalosti, veď tisícky žien po celom svete si ho nevedia vynachváliť!

Výnimkou nie je ani populárna trénerka Kayla Itsines, ktorá mení postavy žien po celom svete. Nedávno pridala na sociálnu sieť fotografiu, na ktorej je nenalíčená tesne pred spaním. Na tvári má nanesený krém na kritických miestach, kde ju trápia vyrážky. Kayla sa s radosťou podelila s fanúšikmi svojou novinkou z kozmetickej skrinky. ,,Ja viem, všetci sa divíte, čo to mám na tvári, no ja vám predstavujem NAOZAJ drahý produkt…sudokrém :D Oh, áno, dala som si na tvár krém, ktorý sa bežne používa na detské zadočky. Je najlepší! Žiadne pupienky, funguje zázračne a je tak lacný! Hovorím vám, ďakujte mi neskôr,“ napísala Kayla ku svojej fotografii. Ukázala tak, že drahé krémy u nej nemajú šancu, keďže nedosahujú tak skvelé výsledky ako krém za pár eur. Trénerka sa ním namaže niekoľkokrát denne, navyše tento zázrak pôsobí aj preventívne proti vráskam. Aj keď vie, že ho nepoužíva ako jediná, zámerne naň chcela upozorniť na sociálnej sieti, aby sa dostal k ženám, ktoré o tom nemali ani šajnu. My v redakcii sme ho vyskúšali tiež a vrelo odporúčame!

Foto: Instagram