Speváčka Ewa Farna vždy bola aj je krásnou ženou. To, že má boky ako skriňa, o čom spieva aj vo svojej skladbe, by sme jej boli schopné odpustiť, ak by si zas ona na oplátku odpustila svoje vražedné outfitové kreácie.

Outfity podobné kreáciám útlej Carrie Bradshaw z roku 1999, by mali zrejme zostať v minulom tisícročí a spájať sa výhradne so seriálovou postavou, ktorú stvárnila Sarah Jessica Parker. Iste s nami budete súhlasiť, že metalické šaty do polovice stehien a čižmy nad kolená vo farbe kovov nie sú práve tou správnou voľbou pre typ postavy, aký má krásna speváčka Ewa Farna.

Ewa donedávna vystupovala na verejnosti v čiernych farbách, kardigánoch zakrývajúcich plnšie ramená a neodhaľovala zbytočne veľa. Čo sa jej však stalo, že stratila zábrany a medzi ľudí chodí v kratučkých šatách a hlbokých výstrihoch, ktoré naozaj takmer nič nezakrývajú?

Nezostalo to však iba pri oblečení. Ewa radikálne zmenila aj vizáž a nahý make-up či dymové líčenie vymenila za zosvetlené obočie, akoby sa jej vzorom stali kolegyne spoza veľkej mláky.

Nechceme vyznieť konzervatívne, ale nám sa Ewka oveľa viac páčila ako hriešna kráska, ktorá sa za svoje vnady nehanbí, a nie ako gýčovitá Martinka z Turca.

Zdroj: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lenka L.
Je najväčším odporcom zimy a závidí prímorským krajinám slnko a nekonečnú pohodu. Miluje dobré jedlo ktoré pripraví niekto iný a sladkosti, na ktoré nedá dopustiť. Najväčšou záľubou je cestovanie a objavovanie nových kultúr.