Nestarnúca umelkyňa Eva Máziková už dlhšiu dobu žije v Nemecku, no našťastie, často sa vracia na rodné Slovensko, kde fanúšikov ohuruje svojou energiou a temperamentom. Najnovšie zavítala aj do kontroverzného jojkárskeho seriálu Uhorčík, kde jej rola majiteľky nevestinca padla ako uliata.

Speváčka a herečka Eva Máziková oslávila v októbri 71. narodeniny, čo je pri pohľade na jej vystupovanie ťažko uveriteľné. Táto temperamentná blondína si teraz zahosťovala v seriáli Uhorčík, kde ukázala, že energie má ešte stále na rozdávanie.

Evička sa ani tentokrát nebránila extravagantnému a vyzývavému kostýmu, ktorý bol súčasťou jej postavy – s tou sa v zbojníckej paródii popasovala bravúrne. Okrem krátkych dialógov si rodáčka z Bratislavy v seriáli stihla zaspievať, zatancovať, zaspomínať na ikonickú scénu z filmu Pacho, hybský zbojník a dokonca zaznel aj hit Iná žena.

Nestarnúca diva sa na obrazovkách televízie JOJ predviedla v dráždivom čiernom kostýme s koženými doplnkami, korzetom a sukňou, pod ktorou sa ukrývali podväzkové čierne pančušky, pričom jej oblek stylisti doladili upírskymi zubami. I keď scény v seriáli Uhorčík boli krátke, speváčka opäť ukázala temperament, energiu a charizmu – tú jej môžu závidieť aj mnohé mladice.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: videoportal.joj.sk | Foto: videoportal.joj.sk, Facebook – Eva Máziková, YouTube – Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina, Instagram/tvjoj/evamazikovaofficial