Nie sú tomu ani 2 týždne, čo Česko a Slovensko spoznalo svoju SuperStar 2021. Do samotného finále sa prebojovala aj pôvabná Elizabeth Kopecká, ktorá bola ešte počas účasti v šou single. To sa teraz zmenilo! 

27-ročná brunetka, ktorá si zo speváckej televíznej súťaže odniesla striebro, pre portál Extra.cz priznala, že je vo vzťahu s profesionálnym futbalistom Václavom Černým – ten hrá za holandský klub FC Twente.

,,Oslovil ma ako môj fanúšik, ktorým sa stal vďaka SuperStar. Ďalší z dôvodov, prečo bolo fajn do SuperStar ísť. Zaistil vraj skoro všetky hlasy v Příbrame, ale na výhru to aj tak nestačilo,“ uviedla bez okolkov atraktívna študentka, ktorá našla teplo v náručí 24-ročného športovca pôsobiaceho v zahraničí. Avšak vzťahu na diaľku sa vôbec neobáva.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Do Holandska je to cez 6 hodín autom, ale určite lepšie, ako keby bol niekde ďalej. Je mi s ním dobre a vlastne mi je jedno, či je tu alebo tam. Vždy keď ľudia chcú, tak to môže fungovať a hudbu môžem tvoriť odvšadiaľ,“ vyjadrila sa Elizabeth.

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram/superstarcs/elizabethkopecka/vasacernyjr