Aj keď svoju kariéru odštartovala už ako 6-ročné dievčatko, dnes patrí medzi najväčšie hviezdy šoubiznisu a vzory mnohých teenageriek. Divoká rebelka, ktorá sa preslávila v roku 2010 úlohou CeCe Jones v seriáli ,,Na parket”, sa v poslednom období akoby utrhla z reťaze. Aj keď sú pri nej fanúšikovia zvyknutí už skutočne na čokoľvek, tentokrát prekročila aj svoj vlastný tieň.

Bella Thorne, ryšavá kráska, ktorú svet začal vnímať najmä ako hviezdu televíznej stanice Disney Channel, poriadne vystrkuje rožky. Odkedy opustila svojich kolegov a stala sa z nej nezávislá hollywoodska hviezda, akoby mala potrebu zbaviť sa aj nálepky disney herečky. Podobne ako Miley Cyrus, aj Bella sa začala prezentovať ako vulgárna princezná, ktorá nemá problém s akýmkoľvek rebelstvom. Tentokrát však herečka zašla už skutočne priďaleko a na sociálnej sieti Instagram zverejnila poriadne pikantnú fotku. Snímka, na ktorej leží vo vani úplne nahá, obletela za pár hodín celý svet a šokovala množstvo detských fanúšikov mladej divošky. Nuž, Bella, kam až zájdeš?

Snímku, na ktorej je Bella Thorne nahá, nájdete >>>TU<<< a >>>TU<<<

Foto: Instagram, firsthdwallpapers.com, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)