Či už z časopisov, videoklipov alebo Instagramu, na ktorý každý deň väčšina z nás nazrie niekoľkokrát – zovšadiaľ na nás číhajú dokonalé ženské telá. Avšak našťastie medzi slávnymi celebritami existujú aj výnimky, dokazujúce, že žena môže byť nádherná i so svojmi miernymi „nedostatkami“. Jasným príkladom je Camila Cabello!

Veľké prsia a mega štíhla postava sa u slávnych speváčok vôbec nenosia – čoraz viac dám začína svojím zjavom pripomínať bežné ženy z ľudu. Ku mladučkým hviezdičkám, ako Selena Gomez či Demi Lovato, sa pridáva aj Camila Cabello, ktorá rovnako ako ony nemá problém vystaviť telo „krv a mlieko“.

Camilla Cabello

Bývalá členka americkej skupiny Fifth Harmony, ktorá sa v našich končinách preslávila najmä vďaka mega chytľavému hitu Havana, si už niekoľko týždňov vychutnáva lásku  dievčenského idola Shawna Mendesa. Práve v jeho spoločnosti Camila odhodila oblečenie a na spoločnom výlete na Miami predviedla vo vykrojených plavkách svoje latino krivky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Camilla Cabello

22-ročná kráska sa drastickými diétami rozhodne netrápi – jej odhalené zábery by tak mohli byť skvelou inšpiráciou pre mladé baby, ktoré sa možno trápia kvôli pár kilečkám navyše. Exotická brunetka totiž vyzerá omnoho lepšie než väčšina jej chudších kolegýň!

Camilu Cabello v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Camilla Cabello

Zdroj/Foto: Twitter, Instagram/camila_cabello