No ale pozrime sa na ňu! Evelyn, jedna z najobľúbenejších slovenských komičiek, sa už o pár dní predvedie na tanečnom parkete televíznej súťaže Let’s Dance, kde sa so svojim sympatickým partnerom Lukášom Hojdanom bude uchádzať o priazeň divákov. A ako sa zdá, blondínka do toho ide skutočne naplno!

Je nespochybniteľné, že komička Evelyn patrí medzi obľúbené osobnosti slovenského šoubiznisu a jej neustály úsmev na perách pôsobí na ľudí priam elektrizujúco. Ako sa však zdá, tentokrát Eva prekročí prah svojej komfortnej zóny a v rytme tanca bude týždeň čo týždeň prekonávať samú seba: ,,Akože halóóó, zlatino! Si už dnes videl takú čaju? Áno, potvrdzujeme – idem do Let’s Dance. Je to naozaj svetelný rok mimo mojej komfortnej zóny! Ale naučila som sa veľa- Rumba nie je len čokoládka na jedenie a salsa nie je len k nachoskám v kine – a Cha cha nie je citoslovce smiechu. Btw budúca nedeľa prvé kolo a ja už naozaj nespávam,” so smiechom skonštatovala na sociálnej sieti Instagram.

Kým však niektorí súťažiaci túžia šou vyhrať, Evelyn má túžby a sny ako každé dievča z 90. rokov, ktoré vyrastalo na televíznych koncertoch Spice Girls, Luneticu či Superstar. ,,Každý chce v Let’s Dance vyhrať a jediné, čo chcem ja je, aby mi niekto po tanci hodil na parket plyšáka #oldschooldreams#90skid,” dodáva. A dievča, my musíme uznať, že vyzeráš skutočne famózne!

Priam božsky vyzerajú aj Adela s Pycom! :)

Foto: Instagram, Facebook