Amy Elsegood vyzerá na prvý pohľad priam dokonalo. Pred cudzími ľuďmi však mnohé roky skrývala tajomstvo, ktoré sa snažila zamaskovať hrubou vrstvou make-upu. Práve vďaka tomu je dnes z blondínky úspešná influencerka, rozdávajúca výborné beauty tipy, ako si poradiť s nedokonalou tvárou.

Amy sa narodila s neprehliadnuteľným materským znamienkom, ktoré pokrýva takmer celú jej ľavú polku tváre. Samozrejme, že ju táto chybička krásy kedysi veľmi trápila, no naučila sa s ňou žiť a milovať seba samú takú, aká je.

Nakoľko sa usmievavá Američanka ako typická žena chcela svojmu okoliu páčiť, začala sa postupne zoznamovať s líčidlami, a to až natoľko, že dnes točí videá a dievčatám ukazuje, ako šikovne prekryť nedokonalosti.

Nedávno sa Amy rozhodla pre radikálny krok – podstúpila laserový zákrok, ktorý by mal výraznosť jej znamienka zmierniť. Daná procedúra ale pre 27-ročnú beauty influencerku znamenala zákaz používania make-upu, aj preto ju tak dlho odkladala. Plavovláska sa však môže pochváliť naozaj skvelými kolegyňami, ktoré ju “v tom” samú nenechali a začali do práce taktiež chodiť nenalíčené. A to Amy dodala obrovskú podporu!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/amyelsegood, YouTube