Kúpu novej obuvi často sprevádza nielen šťastie, ale i pľuzgiere, ktoré vedia spôsobovať poriadne bolesti, a to bez ohľadu na štýl topánky. To, čo sa však stalo Gemme Downey, by naozaj nechcela zažiť žiadna z nás!

Po tom, ako sa britská modelka vybrala na železničnú stanicu v sandáloch kúpených v sekáči, spravil sa jej na päte pľuzgier, spôsobujúci veľkú bolesť. Následne si Gemma všimla, že jej noha čím ďalej tým viac opúcha, k čomu sa pridružilo ešte aj zvracanie a problémy s dýchaním.

23-ročnej kráske, ktorú vraj bolelo celé telo, to nedalo a zašla k lekárovi. Vyšetrenie zistilo, že má Angličanka extrémne vysoký tep a tlak naopak extrémne nízky, pričom pľuzgier sa stále zväčšoval a jej pokožka dokonca modrela.

Výsledky ukázali, že sa u Gemmy vyvíjalo prvé štádium sepsy, a teda otravy krvi, v dôsledku čoho strávila v nemocnici dva dni. Ak by však modelka prišla k lekárovi neskôr, mohla by dopadnúť omnoho horšie. Ako na záver pre Daily Mail prezradila, nikdy by ju nenapadlo, že by obyčajný pľuzgier mohol spôsobiť tak katastrofálne následky. Atraktívna blondínka sa zároveň pochválila i fotografiami svojej zdevastovanej nohy – tie sú ale len pre naozaj silné žalúdky!

Fotky Gemmynej nohy si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook/Gemma Downey