Alina Kovalevskaya nie je v mediálnom svete až takým neznámym pojmom. Ukrajinská slečna sa totiž v minulosti preslávila prezývkou živá Barbie, nakoľko sa až priveľmi ponášala na obľúbenú bábiku. A práve to bolo kameňom úrazu v rámci jej (ne)vzťahov k mužom – dievčina túžila po tom, aby po jej boku stál niekto ako Ken. Fešák, ktorého si kráska napokon vzala, bol tak zrejme pre jej okolie veľkým prekvapením.

Ak by ste sa ešte v nedávnej minulosti stretli zoči voči s Alinou, mali by ste pravdepodobne pocit, že sa vám sníva. Ukrajinka sa totiž štylizovala do úlohy Barbie, avšak na rozdiel od bábikovských kolegýň vraj nepodstúpila žiadnu operáciu a k svojmu výzoru si dopomáhala len make-upom.

Blondínkin zjav fascinoval všetkých navôkol vrátane mužov, ktorí išli na jej nežnej tvári s veľkými modrými kukadlami oči nechať. Ani jeden z nich ale nebol podľa Alininých predstáv – tá túžila iba po niekom, kto bude vyzerať ako známy fešák od Mattela a navyše disponovať inteligenciou, láskavosťou, cieľavedomosťou a charizmou.

S pribúdajúcim vekom však zrejme Ukrajinka dostala rozum – nielenže upustila od svojho umelého imidžu, ale i podľahla šarmu úplne bežnému členovi mužského osadenstva. V 27-mich rokoch je tak z Aliny šťastná vydatá pani, ktorá so svojím manželom vychováva už aj spoločné bábätko.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/kovalevskaya.alina