Smola si nevyberá a sadne na človeka, keď to najmenej očakáva a ešte menej sa to hodí do jeho plánov. To je aj prípad niekdajšej superstáristky a slovenskej speváčky Liny Mayer, ktorej sa v súčasnosti mimoriadne darí najmä v domácich rádiách. Pre nepríjemné zranenie je dnes otázne aj jej účinkovanie v šou televízie Markíza- Tvoja tvár znie povedome!

Krásna speváčka Lina Mayer, ktorá sa zviditeľnila v šou Superstar a neskôr mimoriadne úspešnými hitmi ,,Personal Sky” či ,,Nothing”, mala byť súťažiacou v pripravovanej šou Tvoja tvár znie povedome 3. Hoci sa v prvej epizóde, ktorá bola nakrútená vopred, ešte objaví, zvyšné sú otázne. Pri skúške totiž spadla tak nešťastne, že si zlomila obe ruky! „Nešťastnou náhodou som zakopla a celou váhou narazila na betón. Bohužiaľ si to odniesli obe moje ruky. Je to nepríjemné o to viac, že sa to stalo tesne pred začatím programu, na ktorý som sa veľmi tešila,” povedala portálu markiza.sk.

Speváčka sa k nehode vyjadrila aj na svojej fanpage na Facebooku, kde podotkla, že takéto veci sa predpokladať nedajú: “To sú presne tie veci, u ktorých nikto nepredpokladá, že sa stanú a dopadnú takto… To nevymyslíš, to je život!! Asi to tak malo byť. Zamrzí to, no zdravie je prvoradé. Ďakujem za vašu doterajšiu podporu, veľmi si to vážim.”

Foto: Facebook Lina Mayer

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.