Medzi kráskami hľadajúcimi svojho pána dokonalého je aj atraktívna Nikol, ktorá v šou Love Island tvorí pár s ryšavým Vilémom. Pôvabná blondínka má však skúsenosti i so zahraničnými celebritami svetového rozmeru. 

Hviezda strieborného plátna Johny Depp zavítala koncom augusta do Českej republiky a stala sa hosťom Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch. Práve na tomto mieste sa známy herec stretol so spomínanou účastníčkou pikantnej markizáckej relácie.

,,Bola som vo Varoch s kamarátkami a boli sme v klube, kde sme ho stretli. Chceli sme sa s ním odfotiť a on nás pozval k sebe na izbu, pretože na seba nechcel upozorňovať v klube pred všetkými,“ cituje 22-ročnú slečnu portál Plus Jeden Deň. Avšak tam to neskočilo a podľa slov Nikči sa stretli opäť na ďalší deň, kedy Johny pozval dievčatá na večeru.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Musím povedať, že je to naozaj úžasný človek, veľmi inšpiratívny a talentovaný. Dokonca nám zahral Jacka Sparrowa. Bol to neuveriteľný zážitok. Spolu sme strávili tri dni. Nič medzi nami však neprebehlo, iba sme mu robili spoločnosť. Myslím, že Johny je osobnosť, ktorá nemá za potrebu podobné veci. Veľmi si ho vážim a dúfam, že sa ešte niekedy stretneme,“ prezradila o nezabudnuteľných chvíľach krehká Češka z Prahy. Ako pamiatku na stretnutie s hollywoodskou star má Nikol na svojom Instagrame aj fotky, akými sa môže pochváliť málokto.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/nikol_trety/tvmarkizaofficial, YouTube – sansebastianfestival