Ešte donedávna sa jej meno skloňovalo s hercom Lukášom Dózom, ktorý v minulosti tvoril sedem rokov pár s obľúbenou herečkou Dominikou Kavaschovou. O päť rokov neskôr prišiel rozchod s ďalšou krásnou kolegyňou.

Lukášovi Dózovi sa v láske veľmi nedarí. Aktuálny už nie je ani jeho vzťah s o desať rokov mladšou herečkou Ráchel Šoltésovou, ktorá hviezdi v seriáli Druhá šanca ako plachá lekárka Soňa. Krach ich vzťahu nabonzoval v relácii Neskoro večer moderátor Peter Marcin, ktorý brunetku spovedal.

rachel soltesova a lukas doza

,,Ja ho poznám, tu bol nedávno… Taký jeden… S tým ste nedávno… Hm? Taký kolega jeden… Herec…To už neni… To už je pasé?“ Načal opatrnne tému vzťahov Marcin. ,,To už je pasé,“ priznala vysmiata Ráchel. ,,Áno, mám priateľa,“ šokovala ďalej, pričom prezradila, že jej nový objav pochádza z Oravy a vôbec nie je z umeleckej sféry.

,,On je môj zubár,“ uviedla Šoltésová, ktorá potvrdila, že nové vlasy môžu v živote ženy skutočne naznačovať nového chlapa. Ráchel si totiž prednedávnom ostrihala svoju dlhú hrivu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Čas.sk, RTVS/Neskoro večer, Facebooku/Neskoro Večer: Talkshow Petra Marcina