Seriál Červené pásky chytil za srdce tisíce divákov, ktorí si pri kamarátoch bojujúcich so závažnými ochoreniami určite neraz poplakali. Jednej z hlavných úloh sa zhostila krásna herečka Eva Opáleková, tá aktuálnym imidžom pripomína svetoznámu speváčku Shakiru.

Pri sledovaní Červených pások si mnohí diváci kládli otázku, ako je možné, že seriálovú Emu dovtedy nikde nezahliadli. Odpoveď je jednoduchá – postava 16-ročnej anorektičky bola prvou hereckou skúsenosťou Evy Opálekovej, ktorú TV Markíza oslovila cez sociálnu sieť.

Hoci na to vôbec nevyzerá, Evka oslávila v apríli už 25 rokov a aktuálne sa pýši iným imidžom, než s akým sme ju vídali na obrazovkách. Pred časom si totiž nechala zosvetliť svoje hnedé háro, vďaka čomu sa z nej stala blondínka.

Rodáčka z Partizánskeho nemá rada nudu a na jej hlave sa striedajú rôzne účesy. Avšak či už pri rovných alebo pri kučeravých vlasoch treba uznať, že talentovaná kráska pôsobí ako mladšia sestra kolumbijskej hviezdy Shakiry. Aj vy vidíte tú podobu? :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/evaopalekova