Americká herečka Erika Eleniak sa cez hollywoodske brány predrala priam zázračným spôsobom, keď si ju ešte v roku 1982 vybral režisér Steven Spielberg do hviezdnej role malého dievčatka v trháku E.T. Mimozemšťan. V dospelosti sa zviditeľnila ako jedna z kočiek slávnej Pobrežnej hliadky, no od tých čias sa naozaj poriadne zmenila.

Atraktívna plavovláska s výzorom sladkej bábiky a postavou modelky nedávno slávila okrúhlu 50-tku. Hoci jej pribúdajúci vek na prirodzenom šarme ani ženskej kráse veľa neubral, predsa len sa počas uplynulých rokov odhodlala k niekoľkým pomerne výrazným úpravám zovňajšku a celkového imidžu.

Erika Eleniak baywatch

Erika, ktorá sa tešila z množstva väčších či menších rolí vo veľkolepých filmoch i seriáloch, neholdovala len hereckým pohnútkam. V minulosti sa bežne ocitala na titulných stránkach časopisov – neodolateľný zjav ju dokonca dostal aj na časopisové plátky pre dospelé pánske publikum.

Erika Eleniak

Dnes už 50-ročná blondínka sa pred rokmi pustila do formovania telesných proporcií cvičením, v dôsledku čoho viditeľne nabrala na váhe aj svalovej hmote. Nemalú časť tela si vyzdobila rozmernými tetovaniami a výzor nevinného anjelika vymenila za vzhľad drsnej kočky. Napriek všetkému vyzerá na svoj vek stále dobre, avšak po nežne pôsobiacej záchranárke z Baywatchu neostali ani stopy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

erika eleniak dnes

Foto: Instagram/80s_ultra, officialerikaeleniak