Kástingové kolá SuperStar sa na obrazovkách v piatok uzavreli. Avšak ani posledný diel prvých vystúpení nádejných súťažiacich sa nezaobišiel bez množstva prekvapení. Pred porotu sa postavila kráska, ktorá nekompromisnému katovi Paľovi Haberovi pripomínala niekdajšiu účastníčku speváckej šou Moniku Bagárovú. 

Pôvabná brunetka si zvolila známu pieseň Titanium. Po vystúpení Viktórie z Čiech nekompromisný kat priznal, že vidí podobu s porotkyňou Monikou Bagárovou, ktorá si kástingom prešla ešte v roku 2009.

,,Pripomínala si mi Moniku, keď som ju videl na prvom kástingu. A teraz sleduj, kde sedí! Predtým stála tam, a teraz sedí tu vedľa mňa a spolu hodnotíme spevákov. A mám ešte pocit,“ hodnotil Habera, ktorý sa na brunetku po svojom boku otočil so slovíčkom ,,Prepáč!“ A pokračoval ďalej: ,,Že si trošku ďalej ako bola Monika vtedy!“ 

Aj napriek milému komplimentu lídra skupiny Team dostala študentka marketingu od Mariána Čekovského a Patricie Pagáčovej – nie, a tak sa jej podarilo postúpiť len s odretými ušami. Jej vystúpenie nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: TV Markíza, streamable.com