Každé telo sa s tehotenstvom vysporadúva inak. Kým na niektorých ženách badať príznaky už v prvých týždňoch, iným by ste fakt, že nosia pod srdcom dieťatko, neuverili ani vo vyššom štádiu gravidity. Do druhej skupiny sa radí aj Belle Lucia!

Austrálsku modelku Belle Luciu sleduje na Instagrame 1,4 milióna ľudí, ktorí sú jej poslednými snímkami viac než fascinovaní. Modrooká kráska sa totiž neváha vystaviť polonahá ani počas tehotenstva, ktoré by ste si ale pri pohľade na jej fotky možno vôbec nevšimli – a to sa Belle aktuálne nachádza už v 7. mesiaci.

Belle v prvom trimestri

24-ročná budúca mamička, ktorá sa nechala počuť, že zatiaľ pribrala 10 kilogramov a jej bábätko v týchto dňoch meria 36 cm, však fanúšikov rozdelila na dva tábory. Zatiaľ čo jedni sú kráskinou útlou postavou fascinovaní a skláňajú pred jej fit figúrou klobúk, iní sa nad ňou pohoršujú a myslia si, že nie je zdravé, aby žena takto vyzerala v 27. týždni. Populárna tehuľka si ale z kritiky ťažkú hlavu nerobí a ľudí utvrdzuje v tom, že je všetko v poriadku.

Ku ktorej skupine sa pridávate vy – páči sa vám Belline telo v 7. mesiaci tehotenstva alebo si myslíte, že by mala byť pribratejšia? Svoj názor nám napíšte do komentárov na Facebooku!

Bellu Luciu v 7. mesiaci si môžete pozrieť — TU —

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: news.com | Foto: Instagram/belle_lucia