Vo svete modelingu už dávno nefičia len chodiace vešiaky. Dámy s kilečkami navyše tak na mólach či v časopisoch vídame čoraz častejšie, pričom výnimkou nie je ani oblasť spodnej bielizne a plaviek. Plus size modelka Tabria Majors však zašla ešte ďalej – nechala sa nafotiť úplne nahá!

Názory na ženy s kyprými tvarmi sú rôzne. Kým jedna strana ich proporcie obdivuje, tá druhá ich kritizuje za neesteticky pôsobiace telo a životný štýl, ohrozujúci zdravie človeka. S podobnými reakciami sa po zverejnení svojich nahých snímok stretla aj plus size modelka Tabria Majors.

Napriek tomu, že je 27-ročná Američanka na objektívy fotoaparátov zvyknutá, svoju postavu odetú do Evinho rúcha doposiaľ ešte svetu neukázala. O to väčší stres ju zalieval pri fotení daných aktov pre ženský magazín Women’s Health.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zábery 104-kilovej modelky, na aké by väčšina dám jej rozmerov zrejme odvahu ani nemala, poprípade by si ich nechala len v súkromnom archíve, sa u publika stretli s obdivom i pohoršením, nakoľko si viacerí myslia, že to, ako čokoládová kráska vyzerá, je nechutné a nezdravé. A čo na jej nahé fotky (nájdete ich na konci článku) hovoríte vy? Napíšte nám do komentárov na Facebooku!

Tabriine akty si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: womenshealthmag.com | Foto: Instagram/tabriamajors, womenshealthmag