Dievčatá, ku ktorým pánbožko v oblasti dekoltu nebol veľmi štedrý, často siahajú po šikovných rukách chirurgov. Mať silikóny tak v dnešnej dobe nie je ničím výnimočným. Avšak aj implantáty vedia pôsobiť pekne a prirodzene, čo ale rozhodne nie je prípad Amber Aleny – jej prsia sú naozaj odpudivé!

Amber Alena miluje pozornosť a predvádzanie sa. Preto sa rozhodla, že svoju vášeň bude premieňať na peniaze – kým najskôr sa vyzliekala iba pred webkamerou, o niekoľko mesiacov nato z nej bola herečka pre dospelých. Ešte predtým si však ľahla pod nôž – žeby chcela kariéru v péčku odštartovať v poriadne veľkom štýle?

Príťažlivá blondínka si v marci minulého roku nechala do tela vložiť megalomanské silikóny v hodnote 25 tisíc dolárov, čo je približne 22 400 eur. ,,Urobila som to pre seba. Neexistuje iný dôvod,” Amber priznala pre portál nypost.com. Okrem toho uviedla, že je s takýmto dekoltom konečne šťastná a spokojná.

,,Keď som bola mladšia, bolelo ma to, že som nevedela kontrolovať, ako vyzerám. Takto som sa znovu narodila,” 24-ročná Američanka sa podelila o svoje pocity z pŕs, ktoré však zrejme u väčšiny pozitívny dojem nezanechávajú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Obnažené prsia Amber Aleny si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: nypost.com | Foto: Sco*eland.com, Facebook/Amber Alena, Twitter