Väčšine žien ostanú po pôrode nejaké tie kilečká navyše, ktorých by sa rady čo najskôr zbavili. Výnimkou nebola ani Amy Childs, Britimi nazývaná aj ako kráľovná reality šou, ktorej sa v krátkom čase podarilo schudnúť dve konfekčné veľkosti. Aký je jej recept?

Amy Childs, ktorá sa preslávila vďaka reality šou TOWIE, je dnes hrdou mamičkou 2-ročnej dcérky a ročného synčeka. Napriek tomu, že sa ani ona po pôrodoch nevyhla plnšími krivkám, na pílu v tomto smere rozhodne netlačila – venovala sa predovšetkým deťom a dopriala si všetko, čo si jej telo žiadalo.

Ako sa 29-ročná kráska pred mesiacom vyjadrila na svojom Instagrame, na matky je po pôrode vyvíjaný obrovský tlak, aj preto mnoho z nich siaha po rôznych nezmyselných diétach, z ktorých je vraj brunetke zle. Ona sa preto vybrala miernejšou cestou, vďaka čomu sa počas piatich týždňov rozlúčila so šiestimi kilami a dvomi konfekčnými veľkosťami.

S chudnutím atraktívnej mamičke pomohla istá spoločnosť, ktorá jej pripravila jedálniček. Ten pozostával z banánových lievancov na raňajky, ktoré dovtedy úplne vynechávala – dva banány roztlačené s dvomi vajciami, z kuracej fajity či nachos na večeru, pričom dvakrát do týždňa si pochutila na kuracom nákype plnenom zeleninou. Všetky jedlá ale museli dosahovať maximálne 200 kalórií. ,,Nikdy v živote som toľko veľa nejedla,” dopnila Amy, ktorá sa však okrem stravy venuje aj cvičeniu v posilke – tú navštevuje štyrikrát týždenne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram/amychilds1990