Lisa February Allen spoznala na Snapchate chlapca, s ktorým si začala dohadovať rande. Sľúbila mu, že si spoločne užijú noc a že sa k ich „hrátkam“ pridá aj jej priateľka. Chlapec však určite nečakal, že skončí nasucho a ešte k tomu aj neuveriteľne ponížený. 

Lisa si z chlapca priam ukážkovo vystrelila. Tvrdila mu, že býva v Buckinghamskom Paláci a že sa stretnú tam. Nie je nám úplne jasné, čo si chlapec s prezývkou „JJ“ predstavoval, keď sa objavil pred bránami paláca a ako je možné, že neprišiel na to, že si Lisa z neho iba striela, no ich konverzácia rozhodne stojí za to!

J: „Kde bývaš? Žiješ sama?“

Lisa: „Bývam s kamarátkou, pripojí sa k nám.“

JJ nemohol uveriť, aké má šťastie a od dievčaťa si pýtal adresu.

Lisa: „SW1A 1AA“

JJ: „Oh, to nie je ďaleko. Ja bývam v Croydone, to je 20 minút jazdy.“

Po príchode na miesto prekvapený JJ píše Lise, že je pred Buckinghamským Palácom.

JJ: „Ty skutočne bývaš v Buckinghamskom Paláci?“

Lisa: „Áno, samozrejme!“

JJ: „To je šialené!“

JJ ďalej vysvetľuje Lise, že sa snažil dostať cez bránu a strážna služba mu povedala, že nemôže parkovať vo vnútri a že objekt slúži členom kráľovskej rodiny. Vtedy už mladíkovi došlo, že si z neho dievča len kruto vystrelilo. Konverzáciu zakončil nahnevane: „Ah, idem takú dlhú cestu a zistím, že miesto je vymyslené! Už mi začalo dochádzať, že sa jedná o vtip, keď som videl palác,“ píše JJ. Lisa sa poriadne pobavila, no nestačilo jej, že si z JJa urobila srandu, ich spoločný chat zverejnila aj na Facebooku. Chudák chlapec si nielenže neužil noc snov, ale ostal na posmech aj celému internetu.

Foto: Facebook, Twitter, Pictaram