Kto má už svadbu za sebou, vie, že sa jej konečná cena môže vyšplhať na poriadne vysokú sumičku. Carla Bellucci má v pláne minúť na tú svoju až 46-tisíc eur, avšak nie všetko pôjde z vrecka mladomanželov.

Carla Bellucci a jej snúbenec Giovanni sa rozhodli pre luxusnú svadbu na africkom ostrove Kapverdy. A hoci ich veľký deň čaká až v júli budúceho roku, štvornásobná mamička už teraz avizuje, že si každý hosť za účasť zaplatí 116 eur. Konečná suma vraj budúcim manželom pomôže k tomu, aby mali na svojej vysnívanej udalosti všetko tip top.

Okrem toho si pozvaní budú musieť zaplatiť letenky a ubytovanie. Ako sa atraktívna blogerka, ktorá v roku 2019 získala nelichtivé označenie najnenávidenejšej ženy v Británii, vyjadrila pre The Sun, komu sa jej podmienky nepáčia, nech nechodí. Nikoho nútiť nebude.

,,Milujem ten fakt, že budem mať svoju vysnívanú svadbu a iní ľudia za to zaplatia. Opäť dostanem to, čo chcem, bez toho, aby som minula priveľa vlastných peňazí,“ ďalej uviedla 40-ročná kráska, ktorá za šaty šité na mieru zaplatila 7000 eur, pričom rovnakú sumu minul aj jej o 12 rokov starší priateľ za snubný prsteň.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram/officialcarlabellucci