Kde bolo, tam bolo, žil raz jeden kupec, ktorého najmilšia dcéra sa volala Kráska. Jedného dňa, keď sa stratil uprostred lesa, objavil úžasné kráľovstvo, kde pre Krásku odtrhol ružu. Za to však požadovalo Zviera jeho smrť, no nakoľko dievča otca veľmi milovalo, rozhodlo sa obetovať a odišlo žiť do zámku na určitý čas. Pamätáte sa ešte na túto fascinujúcu rozprávku s jemne hororovým nádychom? 

Jedna z najkrajších rozprávok od Walta Disneyho sa konečne dočkala hollywoodskeho spracovania, ktorého premiéra je naplánovaná na 17. marca 2017. Štúdio momentálne vydalo prvé skúšobné video, v ktorom odkrýva veľkolepý zámok a priestory nakrúcania. Role pôvabnej Krásky sa zhostí rozprávková Emma Watson, ktorú mnohí poznajú najmä zo ságy ,,Harry Potter”. Núdza o zvučné mená nebude ani v prípade ostatných protagonistov, veď ako svietnik Lumiere sa predstaví Ewan McGregor, čajník stvárni Emma Thompson a úlohy Zvieraťa/ princa sa zhostil Dan Stevens.

7

Video: Youtube | Foto: static6.techinsider.io, feelgrafix.com, Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)