Herci a herečky si musia kvôli rôznym postavám vytrpieť viacero nepríjemností. Niektorí tvrdo pracujú na svojich postavách, aby vyzerali čo najlepšie, iní to majú ,,ľahšie“. Musia jednoducho pribrať.

 

Russel Crowe

Je jedným z hercov, ktorého ste už mohli vidieť v rôznych podobách. Kvôli filmovým úlohám prešiel nejednou zmenou a dokázal sa premeniť na vyrysovaného gladiátora, ale aj matematického nerda. To, že rád športuje a žije zdravým životným štýlom, nie je ničím novým, no pre film ,,The Nice Guys“ sa musel trochu viac zaguľatiť.

Chris Hemsworth

Pri jeho priezvisku si možno spomeniete najmä na snúbenca Miley Cyrus, no aj jeho brat je veľký fešák. Okrem hereckých úloh sa preslávil aj vďaka svojej kráse a skvelej postave, ktorú vyhľadávajú režiséri dobrodružných a bojových filmov. Tentokrát však musel rapídne schudnúť kvôli svojej novej úlohe vo filme ,,Lost at Sea“. Za deň jedol iba 500-600 kalórií, čo je málo aj pre mladú ženu, a ako sa vyjadril, túto ,,diétu“ by neodporúčal naozaj nikomu.

3

Ben Affleck

Ben nikdy nepatril medzi tých namakaných hercov, ktorých vídať v akčných filmoch, no pre úlohu Supermana musel pribrať 18 kilogramov! Z tých vytvaroval oceľové svaly a musíme sa priznať, že my ho takéhoto žerieme!

5

Jake Gyllenhaal

Herec, ktorý svoju kariéru odštartoval už ako mladý teenager, bol vždy známy svojou dievčensky chudou postavou. Zopár kilogramov svalov však nabral kvôli úlohe vo filme ,,Southpaw! a hneď je na neho lepší pohľad!

4

Christian Bale

Jedna z tých horších, avšak naozaj obdivuhodných premien, postihla tohto se*y herca, ktorého široká verejnosť pozná najmä vďaka svetovej úlohe Batmana. Christian je povestný svojou pedantnosťou pri natáčaní a tak kvôli filmovej úlohe neváha schudnúť aj 30 kilogramov (Mechanik, Boxer) a vzápätí okamžite pribrať (Barman). Na nepoznanie sa však zmenil v snímke ,,America Hustle“, kde naozaj nevyzerá tak dokonale, ako si ho pamätáme z iných filmov.

6

Zdroj: Instagram