Herci a herečky si musia kvôli rôznym postavám vytrpieť viacero nepríjemností. Niektorí tvrdo pracujú na svojich postavách, aby vyzerali čo najlepšie, iní to majú ,,ľahšie”. Musia jednoducho pribrať.

 

Russel Crowe

Je jedným z hercov, ktorého ste už mohli vidieť v rôznych podobách. Kvôli filmovým úlohám prešiel nejednou zmenou a dokázal sa premeniť na vyrysovaného gladiátora, ale aj matematického nerda. To, že rád športuje a žije zdravým životným štýlom, nie je ničím novým, no pre film ,,The Nice Guys” sa musel trochu viac zaguľatiť.

#russelcrowe #beforeandafter @evvel.ve.sonra #доипосле #допосле

A post shared by Keçmişə qayıt (@evvel.ve.sonra) on

Chris Hemsworth

Pri jeho priezvisku si možno spomeniete najmä na snúbenca Miley Cyrus, no aj jeho brat je veľký fešák. Okrem hereckých úloh sa preslávil aj vďaka svojej kráse a skvelej postave, ktorú vyhľadávajú režiséri dobrodružných a bojových filmov. Tentokrát však musel rapídne schudnúť kvôli svojej novej úlohe vo filme ,,Lost at Sea”. Za deň jedol iba 500-600 kalórií, čo je málo aj pre mladú ženu, a ako sa vyjadril, túto ,,diétu” by neodporúčal naozaj nikomu.

3

Ben Affleck

Ben nikdy nepatril medzi tých namakaných hercov, ktorých vídať v akčných filmoch, no pre úlohu Supermana musel pribrať 18 kilogramov! Z tých vytvaroval oceľové svaly a musíme sa priznať, že my ho takéhoto žerieme!

5

Jake Gyllenhaal

Herec, ktorý svoju kariéru odštartoval už ako mladý teenager, bol vždy známy svojou dievčensky chudou postavou. Zopár kilogramov svalov však nabral kvôli úlohe vo filme ,,Southpaw! a hneď je na neho lepší pohľad!

4

Christian Bale

Jedna z tých horších, avšak naozaj obdivuhodných premien, postihla tohto se*y herca, ktorého široká verejnosť pozná najmä vďaka svetovej úlohe Batmana. Christian je povestný svojou pedantnosťou pri natáčaní a tak kvôli filmovej úlohe neváha schudnúť aj 30 kilogramov (Mechanik, Boxer) a vzápätí okamžite pribrať (Barman). Na nepoznanie sa však zmenil v snímke ,,America Hustle”, kde naozaj nevyzerá tak dokonale, ako si ho pamätáme z iných filmov.

6

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)