Mladé, vysoké, s ideálnymi mierami a bezchybnou tvárou. Presne na takýto typ dievčat zvyčajne vsádzajú všetci, ktorí sa snažia prezentovať svoje produkty. Šikovná slovenská umelkyňa Dominika Margetová, vystupujúca pod značkou Margetka, však spravila presný opak – svoje najnovšie kúsky nechala vyniknúť na rozkošnej tetuške. A nie hocijakej – Margetka vsadila karty na vlastnú starkú!

Na Slovensku sa môžeme pochváliť mnohými šikovnými mladými ľuďmi, ktorí rozvíjajú svoj talent v rôznych oblastiach. Jednu kreatívnu dušu by ste našli aj v malebnej dedinke Šumiac, rozprestierajúcej sa pod Kráľovou hoľou.

Dominika Margetová sa rozhodla, že po štúdiu na Akadémii umení v Banskej Bystrici bude miesto jej ďalšieho pôsobenia čarovné rodisko. Práve dychberúce prostredie Nízkych Tatier ponúka usmievavej kráske množstvo inšpirácie pri výrobe a dizajnovaní rôznych vlastných produktov, ako sú náušnice, tričká, hrnčeky, šiltovky, ruksaky, detské vecičky či zástery.

Margetka

Margetka, ako znie nielen Dominikina prezývka, ale i značka, si na propagáciu svojich jedinečných výrobkov volí najčastejšie členov rodiny, v ktorých má zároveň veľkú podporu. Čuduj sa svet, najnovšie priložila ruku k dielu aj Šumiačankina starká, ktorá v januári oslávi 80 rokov. Milá tetuška menom Marka, pôsobiaca ako z rozprávky, sa tak na malú chvíľu stala modelkou, čím sa Dominike postarala o úžasnú reklamu, aká sa často nevidí – jedným slovom nádhera! :)

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Facebook/Margetka,Instagram/Margetka, Margetka súkromný archív